טלפוןניווט
זזים בסוכה מערכת לסוכות בצעדים 8-9/10

יום ראשון 8.10

 

קבוצה ב'+ג':

18:00-18:45

אקרובטיקה בהשראת חיות-ספיר פישלזון

סטודיו בר לב תחתון

18:45-19:30

מודרן גרוב-נעמי

סטודיו בר לב עליון

 

קבוצה ד'+ה':

16:30-17:15

סדנת שיפור יכולות לרקדנים צעירים-נעמי

סטודיו בר לב עליון

17:15-18:15

מודרן גרוב-נעמי

סטודיו בר לב עליון

18:45-19:45

אקרובטיקה אווירית-ספיר פישלזון

סטודיו בר לב תחתון

 

קבוצה ו'+בוגרות 1

15:00-15:45

בלט קלאסי

סטודיו בר לב עליון

15:45-16:30

מודרן גרוב-נעמי

סטודיו בר לב עליון

17:00-18:00

אקרובטיקה אווירית-ספיר פישלזון

סטודיו בר לב תחתון

 

בוגרות 2+3:

14:30-15:30

אקרובטיקה אווירית -ספיר פישלזון

סטודיו בר לב תחתון

15:45-16:45

בלט קלאסי עם מוריאל דבי

סטודיו אשכול

16:45-17:30

סדנאת רפרטואר בהשראת מהתוכנית "רק רוצים לרקוד"

מוריאל דבי

סטודיו אשכול

 


בוגרות 4+5:

15:30-16:15

אקרובטיקה -ספיר פישלזון

16:15-17:00

סטודיו בר לב תחתון

אקרובטיקה אווירית –ספיר

סטודיו בר לב תחתון

17:30-19:00

בלט קלאסי-מוריאל דבי

סטודיו אשכול

19:00-20:00

סדנת רפרטואר מיוחדת בהשראת הסולו שנרקד בתוכנית "רק רוצים לרקוד"

מוריאל דבי

סטודיו אשכול

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יום שני: 9.10

 

קבוצה א':

16:00-16:45

אודיטוריום אשכול

סדנא מיוחדת בהשראת חג הסוכות (קבוצות א'1+2)

 

קבוצה ב':

16:45-17:30

הכנה לבלט קלאסי- לריסה

סטודיו אשכול

17:30-18:15

מוב אנד ביט-סדנא מיוחדת עם צוות המורות יעל שרוני (מחול אפריקאי) ותמר נווה(כלי הקשה)

כיתת אומנות אשכול

 

קבוצה ג':

17:30-18:15

מוב אנד ביט –יעל ותמר

כיתת אומנות אשכול

18:15-19:00

בלט קלאסי-לריסה

סטודיו אשכול

 

קבוצה ד':

16:00-16:45

בלט קלאסי-לריסה

סטודיו אשכול

אפריקן ביט- יעל ותמר

כיתת אומנות אשכול

17:30-18:15

סווינג-שירלי אושר

במה אשכול

 


קבוצה ה':

 

16:00-16:45

אפריקן ביט- יעל ותמר

כיתת אומנות אשכול

16:45-17:30

סווינג-שירלי אושר

במה אשכול

17:30-18:15

בלט קלאסי-לריסה

סטודיו אשכול

18:30-19:15

גוף מנגן-טליה בק

סטודיו תחתון בר לב

 

קבוצה ו':

 

16:30-17:15

מחזות זמר- רוני אוזן

סטודיו עליון בר לב

17:15-18:00

גוף מנגן-טליה בק

סטודיו תחתון בר לב

18:15-19:00

סווינג-שירלי אושר

במה אשכול

19:00-19:45

בלט קלאסי-לריסה

סטודיו אשכול

 

בוגרות1:

16:30-17:15

גוף מנגן- טליה ביק

סטודיו תחתון בר לב

17:15-18:00

מחול מודרני-רוני אוזן

סטודיו עליון בר לב

18:00-18:45

מחזות זמר

סטודיו עליון בר לב

19:00-19:45

סווינג-שירלי אושר

במה אשכול

 


בוגרות 2+3:

18:15-19:00

אפריקן ביט-יעל שרוני ותמר נווה

כיתת אומנות אשכול

19:00-19:45

סווינג-שירלי אושר

במה אשכול

19:45-20:30

באר על פוינט-לריסה

סטודיו אשכול

20:30-21:15

מחול מודרני-רוני אוזן

סטודיו עליון בר לב

21.ך15-21.ך45

מחזות זמר-רוני אוזן

סטודיו עליון בר לב

 

 

בוגרות 4+5:

18:45-19:30

מחול מודרני-רוני אוזן

סטודיו עליון בר לב

19:30-20:15

מחזות זמר-רוני אוזן

סטודיו עליון בר לה

20:30-21:30

באר על פוינט-לריסה

סטודיו אשכול

 

 

 

 

מה תמצאו אצלנו?

מחול | אומנויות הבמה | חוויות | תנועה | מחול מודרני עכשווי | בלט קלאסי | מיומנויות יצירה והבעה | אמנות הבמה והמוסיקה | תיאטרון תנועה | גאגא | סדנאות פוניט | מחול אפריקאי | כלי הקשה ותיפוף גוף | PBT- טכניקת מחול מתקדמת | מחול ישראלי | רפרטואר עולמי | רפרטואר בת שבע | מיני אקרובטיקה | קשב- קצב | צעדים קטנים בתנועה | מודרני אקרובי | אימפרוביזציה | פילאטיס | נשים קטנות 

פרטי יצירת קשר

צעדים בתנועה
בית ספר למחול בכפר סבא

בנין אשכול פיס,מרכז הספורט ברלב,
רחוב הגליל 69, כפר-סבא.

מען למכתבים: רח' שלום עליכם  22
כפר סבא. מיקוד 44418
טלפקס: 09-7661001