ימי חמישי
16:45-17:30 צעדים קטנים בתנועה / נעמי ניסים / סטודיו עליון בר – לב
ימי שני
17:30-18:15 צעדים קטנים בתנועה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
ימי רביעי
18:00-18:45 מיני אקרובטיקה / אדווה שני / סטודיו רב תכליתי בר – לב
ימי שני
16:45-17:30 בלט קלאסי / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
ימי חמישי
17:30-18:15 מודרני ויצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
ימי שני
16:00-16:45 בלט קלאסי / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
16:45-17:30 מודרני / איה דגני / סטודיו תחתון בר – לב
ימי שני
16:00-16:45 בלט קלאסי / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
16:45-17:30 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
17:30-18:15 היפ הופ / אדווה שני / במה אשכול
ימי חמישי
16:00-16:45 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
16:45-17:30 מודרני / איה דגני / סטודיו תחתון בר – לב
ימי שני
17:30-18:15 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 בלט קלאסי / נעמי ניסים / סטודיו עליון בר – לב
16:45-17:30 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
ימי שני
16:00-16:45 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
16:45-17:30 היפ הופ / אדווה שני / במה אשכול
17:30-18:15 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
18:15-19:00 ריקודי אופי / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 בלט קלאסי / נעמי ניסים / סטודיו עליון בר – לב
16:45-17:30 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
17:30-18:15 סדנת העשרה / הילה דקל / כתת אמנות
ימי ראשון
16:00-16:45 אקרו-דאנס / דנה זכריה / סטודיו רב תכליתי בר – לב
16:45-17:30 בלט קלאסי / איה דגני / סטודיו תחתון בר – לב
17:30-18:00 רפרטואר / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
ימי שני
16:00-16:45 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
16:45-17:30 היפ הופ / אדווה שני / במה אשכול
17:30-18:15 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
18:15-19:00 ריקודי אופי / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 בלט קלאסי / נעמי ניסים / סטודיו עליון בר – לב
16:45-17:30 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
17:30-18:15 סדנת העשרה / הילה דקל / כתת אמנות
ימי ראשון
16:15-17:30 בלט קלאסי / ישי כרסנתי / סטודיו אשכול
17:45-19:00 אקרו-דאנס / דנה זכריה / רב תכליתי בר – לב
19:00-19:45 מודרני עכשווי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
ימי שני
16:15-17:30 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
17:30-18:15 חיזוק / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
18:15-19:00 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
19:15-20:00 סדנת פוינט / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
16:45-17:30 סדנת העשרה / הילה דקל / כתת אמנות
17:30-18:15 בלט קלאסי / נעמי ניסים / סטודיו תחתון בר – לב
18:15-19:00 מודרני ורפרטואר / הילה דקל / כתת אמנות
19:15-20:00 רפרטואר עולמי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב (שיעור לתוכנית המקצוע : רקדנית)
*תכנית פעמיים בשבוע – ימים שני וחמישי
*תכנית המקצוע : רקדנית, שלוש פעמים בשבוע – ראשון, שני וחמישי
ימי ראשון
16:15-17:30 בלט קלאסי / ישי כרסנתי / סטודיו אשכול
17:45-19:00 אקרו-דאנס / דנה זכריה / רב תכליתי בר – לב
19:00-19:45 מודרני עכשווי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
ימי שני
16:15-17:30 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
17:30-18:15 חיזוק / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר לב
18:15-19:00 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
19:15-20:00 סדנת פוינט / מאיה פופובה / סטודיו תחתון בר – לב
ימי רביעי
17:15-18:15 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו תחתון בר – לב
18:15-18:45 רפרטואר / הילה דקל / סטודיו תחתון בר – לב
18:45-19:30 אקרו-דאנס / אדווה שני / רב תכליתי בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
16:45-17:30 סדנת העשרה / הילה דקל / כתת אמנות
17:30-18:15 בלט קלאסי / נעמי ניסים / סטודיו תחתון בר – לב
18:15-19:00 מודרני ורפרטואר / נעמי ניסים / סטודיו תחתון בר – לב
19:15-20:00 רפרטואר עולמי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב (שיעור לתוכנית המקצוע : רקדנית)
*תוכנית פעמיים בשבוע – ימים שני וחמישי
*תוכנית שלוש פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני וחמישי
*תוכנית המקצוע : רקדנית, ארבע פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני, רביעי וחמישי
ימי ראשון
16:45-17:45 אקרו-דאנס / דנה זכריה / רב תכליתי בר – לב
18:00-19:00 מודרני עכשווי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
19:00-20:15 בלט קלאסי / ישי כרסנתי / סטודיו אשכול
20:15-20:45 סדנת פוינט / ישי כרסנתי / סטודיו אשכול
ימי שני
18:15-19:00 חיזוק / אדווה שני / במה אשכול
19:00-20:00 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
20:00-21:00 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
21:00-22:00 יצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול (לתוכנית המקצוע : רקדנית) או 21:00-21:45 רפרטואר / הילה דקל / סטודיו עליון בר -לב (לתוכנית של פעמיים / שלוש בשבוע)
ימי רביעי
16:45-18:00 בלט קלאסי / דייויד וורן פארקר / סטודיו אשכול
18:15-18:45 רפרטואר / הילה דקל / סטודיו תחתון בר – לב
18:45-19:30 גאגא / גבריאל שפיצר / סטודיו תחתון בר – לב
19:30-20:15 רפרטואר בת-שבע / גבריאל שפיצר / סטודיו עליון בר – לב
ימי חמישי
16:00-16:45 סדנת העשרה / הילה דקל / כתת אמנות
16:45-17:30 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
17:30-18:30 בלט קלאסי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
18:30-19:15 מודרני / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
19:15-20:00 רפרטואר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
20:00-20:45 יצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
*תוכנית פעמיים בשבוע – ימים שני ורביעי
*תוכנית שלוש פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני ורביעי
*תוכנית המקצוע : רקדנית, ארבע פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני, רביעי וחמישי
ימי ראשון
17:30-19:00 בלט קלאסי / ישי כרסנתי / סטודיו אשכול
19:00-19:45 אקרו-דאנס / דנה זכריה / רב תכליתי בר – לב
19:45-20:45 מודרני עכשווי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
ימי שני
18:15-18:45 חיזוק / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
18:45-20:00 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
20:00-21:00 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
21:00-22:00 יצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול (לתוכנית המקצוע : רקדנית) או 21:00-21:45 רפרטואר / הילה דקל / סטודיו עליון בר -לב (לתוכנית של פעמיים / שלוש בשבוע)
ימי רביעי
18:00-19:15 בלט קלאסי / דיוויד וורן פארקר / סטודיו אשכול
19:15-20:00 רפרטואר קיבוצית / דיוויד וורן פארקר / סטודיו אשכול
20:15-21:00 גאגא / גבריאל שפיצר / סטודיו עליון בר – לב
21:00-21:45 רפרטואר בת-שבע / גבריאל שפיצר / סטודיו עליון בר – לב
ימי חמישי
16:45-17:30 נשים קטנות / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
17:30-18:30 בלט קלאסי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
18:30-19:15 רפרטואר / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
19:15-20:00 רפרטואר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
20:00-21:30 יצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
*תוכנית פעמיים בשבוע – ימים שני ורביעי
*תוכנית שלוש פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני ורביעי
*תוכנית המקצוע : רקדנית, ארבע פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני, רביעי וחמישי
ימי ראשון
17:30-19:00 בלט קלאסי / ישי כרסנתי / סטודיו אשכול
19:00-19:45 אקרו-דאנס / דנה זכריה / רב תכליתי בר – לב
19:45-20:45 מודרני עכשווי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
20:45-21:30 רפרטואר / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
ימי שני
18:15-18:45 חיזוק/FLOOR BAR / הילה דקל / סטודיו עליון בר לב
18:45-20:00 בלט קלאסי / הילה דקל / סטודיו עליון בר – לב
20:00-21:00 מחזות זמר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
21:00-22:00 יצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול (לתוכנית המקצוע : רקדנית) או 21:00-21:45 רפרטואר / הילה דקל / סטודיו עליון בר -לב (לתוכנית של פעמיים / שלוש בשבוע)
ימי רביעי
18:00-19:15 בלט קלאסי / דיוויד וורן פארקר / סטודיו אשכול
19:15-20:00 רפרטואר קיבוצית / דיוויד וורן פארקר / סטודיו אשכול
20:15-21:00 גאגא / גבריאל שפיצר / סטודיו עליון בר – לב
21:00-21:45 רפרטואר בת-שבע / גבריאל שפיצר / סטודיו עליון בר – לב
ימי חמישי
16:45-17:30 סדנת העשרה / הילה דקל / כתת אמנות (בחירה)
17:30-18:30 בלט קלאסי / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
18:30-19:15 רפרטואר / איה דגני / סטודיו עליון בר – לב
19:15-20:00 רפרטואר / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
20:00-21:30 יצירה / חן ריינשטיין / סטודיו אשכול
*תוכנית פעמיים בשבוע – ימים שני ורביעי
*תוכנית שלוש פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני ורביעי
*תוכנית המקצוע : רקדנית, ארבע פעמים בשבוע – ימים ראשון, שני, רביעי וחמישי
* הנהלת צעדים שומרת לעצמה את הזכות לשינויים במערכת הלימודים