טלפוןניווט

מערכת לחודש מאי 2021 קבוצות ולהקות ו'

קבוצה ו'1

ימי שני

17:45-18:30 בלט קלאסי / לריסה טברובסקי / סטודיו אשכול

ימי חמישי

16:00-16:45 מודרני עכשווי / שניר נקר / סטודיו עליון בר-לב

16:45-17:20 DaDaDance / חן ריינשטיין / סטודיו תחתון בר-לב

17:30-18:15 OutDancing / נעמה תמיר / כתת אומנות 

*** יום ראשון ה16.5- חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות : 

11:15-13:00 אולם ספורט בר לב 

נוכחות חובה!

*יום שני ה17.5 - חופשת שבועות

להקה ו'1

ימי שני

16:15-16:45 AFRICAN BEAT / יעל שרוני / במה אשכול

17:00-17:30 חיזוק וכושר לרקדניות/ איה דגני / סטודיו תחתון בר-לב

17:45-18:30 בלט קלאסי / לריסה טברובסקי / סטודיו אשכול

18:30-19:00  MUSICALS / חן ריינשטיין / במה אשכול

ימי חמישי

16:00-16:45 מודרני עכשווי / שניר נקר / סטודיו עליון בר-לב

16:45-17:20 DaDaDance / חן ריינשטיין / סטודיו תחתון בר-לב

17:30-18:15 OutDancing / נעמה תמיר / כתת אומנות 

*** יום ראשון ה16.5- חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות : 

11:15-13:00 אולם ספורט בר לב 

נוכחות חובה!

*יום שני ה17.5 - חופשת שבועות

להקה ו'2

ימי שני

16:00-16:30 חיזוק וכושר לרקדניות/ איה דגני / סטודיו תחתון בר-לב

16:45-17:30 בלט קלאסי / לריסה טברובסקי / סטודיו אשכול

17:30-18:00 AFRICAN BEAT / יעל שרוני / במה אשכול

18:00-18:30 MUSICALS / חן ריינשטיין / כתת אמנות

ימי חמישי

16:15-17:00 OutDancing / נעמה תמיר / כתת אומנות

17:20-18:00 DaDaDance / חן ריינשטיין / סטודיו תחתון בר-לב

18:15-19:00 מודרני עכשווי / שניר נקר / סטודיו עליון בר-לב

*** יום ראשון ה16.5- חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות : 

11:15-13:00 אולם ספורט בר לב 

נוכחות חובה!

*יום שני ה17.5 - חופשת שבועות

המקצוע רקדנית ו'1

ימי ראשון

16:00-17:00 בלט קלאסי /ישי כרסנתי / סטודיו אשכול

17:00-18:00 אקרודנס / דנה זכריה / סטודיו רב תכליתי בר–לב

ימי שני

16:15-16:45 AFRICAN BEAT / יעל שרוני / במה אשכול

17:00-17:30 חיזוק וכושר לרקדניות/ איה דגני / סטודיו תחתון בר-לב

17:45-18:30 בלט קלאסי / לריסה טברובסקי / סטודיו אשכול

18:30-19:00  MUSICALS / חן ריינשטיין / במה אשכול

ימי חמישי

16:00-16:45 מודרני עכשווי / שניר נקר / סטודיו עליון בר-לב

16:45-17:20 DaDaDance / חן ריינשטיין / סטודיו תחתון בר-לב

17:30-18:15 OutDancing / נעמה תמיר / כתת אומנות 

*** יום שישי ה14.5 - חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות:

13:00-16:00 אולם ספורט בר לב 
נוכחות חובה!

*** יום ראשון ה16.5- חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות : 

11:15-13:00 אולם ספורט בר לב 

נוכחות חובה! (באותו יום לא יתקיימו השיעורים הקבועים במערכת של יום ראשון בשל ערב חג השבועות)

*יום שני ה17.5 - חופשת שבוע

המקצוע רקדנית ו'2

ימי ראשון

16:00-17:00 בלט קלאסי /ישי כרסנתי / סטודיו אשכול

17:00-18:00 אקרודנס / דנה זכריה / סטודיו רב תכליתי בר–לב

ימי שני

16:00-16:30 חיזוק וכושר לרקדניות/ איה דגני / סטודיו תחתון בר-לב

16:45-17:30 בלט קלאסי / לריסה טברובסקי / סטודיו אשכול

17:30-18:00 AFRICAN BEAT / יעל שרוני / במה אשכול

18:00-18:30 MUSICALS / חן ריינשטיין / כתת אמנות

ימי חמישי

16:15-17:00 OutDancing / נעמה תמיר / כתת אומנות

17:20-18:00 DaDaDance / חן ריינשטיין / סטודיו תחתון בר-לב

18:15-19:00 מודרני עכשווי / שניר נקר / סטודיו עליון בר-לב

*** יום שישי ה14.5 - חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות:

13:00-16:00 אולם ספורט בר לב 
נוכחות חובה!

*** יום ראשון ה16.5- חזרה מרוכזת לקראת ההדגמות : 

11:15-13:00 אולם ספורט בר לב 

נוכחות חובה! (באותו יום לא יתקיימו השיעורים הקבועים במערכת של יום ראשון בשל ערב חג השבועות)

*יום שני ה17.5 - חופשת שבועות

 

 

מה תמצאו אצלנו?

מחול | אומנויות הבמה | חוויות | תנועה | מחול מודרני עכשווי | בלט קלאסי | מיומנויות יצירה והבעה | אמנות הבמה והמוסיקה | תיאטרון תנועה | גאגא | סדנאות פוניט | מחול אפריקאי | כלי הקשה ותיפוף גוף | PBT- טכניקת מחול מתקדמת | מחול ישראלי | רפרטואר עולמי | רפרטואר בת שבע | מיני אקרובטיקה | קשב- קצב | צעדים קטנים בתנועה | מודרני אקרובי | אימפרוביזציה | פילאטיס | נשים קטנות 

פרטי יצירת קשר

צעדים בתנועה
בית ספר למחול בכפר סבא

בנין אשכול פיס,מרכז הספורט ברלב,
רחוב הגליל 69, כפר-סבא.

מען למכתבים: רח' שלום עליכם  22
כפר סבא. מיקוד 44418
טלפקס: 09-7661001

צעדים גם ברשתות החברתיות